cz en
Facebook Youtube Instagram
EXTREME SLIM COLLECTION
EXTREME SLIM COLLECTION
To mě zajímá
Red Force
EXTREME COLLECTION
To mě zajímá

B2BALANCE™ Balanční Náramky

Balanční náramky B2Balance

Objevte v sobě novou sílu a energii díky záporným iontům!

B2BALANCE™ originální americká značka náramků nové generace s přírodní technologií záporných iontů! Posílí tvoji energii a rovnováhu. Zlepší spánek a odolnost vůči stresu. Záporné ionty balančního náramku prospívají lidskému tělu. Náramek harmonizuje iontovou nerovnováhu a tím dodává pocit stability, zvyšuje koncentraci a soustředění. B2BALANCE™ pomáhá tělu vyrovnávat se s tlakem, který na nás vyvíjí moderní doba. Naše náramky nosí mistři Evropy i mistři světa.


B2BALANCE™ Extreme Collection

Balanční náramky Extreme Collection

B2BALANCE™ představuje EXTREME Collection! Tato kolekce iontových náramků byla speciálně navržená pro vrcholové sportovce. Náramky Extreme podporují přirozenou sílu, rychlost a vytrvalost. Díky vysokému obsahu záporných iontů dostávají lidské tělo do optimálního stavu rovnováhy.

Náramky Extreme Collection jsou vyrobeny z 100% chirurgického silikonu s přírodní technologií záporných iontů. Můžete je používat při všech sportech, kde je požadován extrémní výkon, stejně jako vrcholoví sportovci po celém světě.

Technologie B2BALANCE™ Extreme Collection je jedinečná. Větší obsah záporných iontů zvyšuje výkon a sílu, pružnost, zlepší postřeh a imunitu, kvalitněji spíte a jste odolnější vůči stresu. Stačí jen nasadit a pustit se do extrémního výkonu!B2BALANCE™ Extreme Slim Collection

B2BALANCE™Extreme Slim Collection

B2BALANCE™ uvádí na trh nejnovější podobu balančního náramku. Unikátní náramek „nabitý“ přírodní technologií záporných iontů tě oslní svým zeštíhleným designem a barevností. Růžová barva je symbolem něžnosti a romantiky. Bílá je symbolem čistoty a jasnosti. Modrá je barvou klidu a souladu. Představujeme novou sílu v elegantním stylu, náramek je užší, avšak stejně účinný.

Extreme Slim Collection můžete nosit při všech každodenních činnostech a nemusíte se vyhýbat kontaktu s vodou, náramek je vyroben z pevného chirurgického silikonu.

Náramky Extreme Slim pomáhají podpořit přirozenou sílu a rovnováhu, posilují imunitní systém, urychlují hojení ran, zkvalitní spánek a zvýší tvou pracovní výkonnost!Ucelené produktové řady

B2Balance Lifestyle
Instagram