cz en
Facebook Youtube Instagram
Red Force
EXTREME COLLECTION
To mě zajímá

B2BALANCE™

Je originální americká značka balančních náramků s iontovou technologií a módních šperků s přidanou hodnotou magnetické terapie. Naším cílem je přinést nový rozměr spojení člověka a přírody .

Balanční náramky se mohou chlubit nejen originálním designem, ale především jedinečnou technologií založenou na využití záporných iontů, které jsou obsažené v každém náramku. Technologie B2BALANCE™ je jedinečná zejména díky prokazatelnosti (měřitelnosti) množství aniontů. Součástí náramku je také "nabité" energetické pole hologramu. Celý náramek je vyrobený z nezávadného, 100% chirurgického silikonu.

B2BALANCE™ ručí za kvalitu svých výrobků a může ji prokázat!

B2BALANCE™ BALANČNÍ NÁRAMKY

Balanční náramek B2BALANCE™ svými zápornými ionty příznivě ovlivňuje fungování lidského organismu. Záporné ionty mají pozitivní vliv především na:

CO JSOU ZÁPORNÉ IONTY?

To, jak se cítíme a následně naše zdraví, ovlivňují ionty, obsažené ve vzduchu který dýcháme. Jsou dva druhy, kladné a negativní ionty. Pro naše zdraví jsou důležité a přínosné právě negativní ionty, jejichž hodnota by měla být několika násobně vyšší než u kladných iontů. Místa, která obsahují vysoký počet záporných iontů, jsou dokonce léčivá. I proto se dobře cítíme v lese, nebo u vodopádů, či u moře. Na těchto místech je vysoký počet záporných iontů.

IONTOVÁ NEROVNOVÁHA

Počet záporných iontů, především ve městech, v kancelářích, v obchodních domech atd. je v posledních letech narušen civilizačním pokrokem. Technické vymoženosti, které každý den používáme (automobily, mobilní telefony, monitory, tiskárny, TV, atd.) mění iontovou rovnováhu v náš neprospěch. To je důvod, proč se cítíme, tak často unaveni..

Nedostatek záporných iontů způsobuje únavu, ospalost, ztrátu energie, špatný spánek, zhoršuje dýchání a mnoho dalších příznaků má na svědomí.

B2BALANCE™ náramek díky záporným iontům, dostává tělo do energetické rovnováhy, což má příznivý vliv na celkový fyzický i duševní stav .

HOLOGRAM

Hologramová technologie je založená na objevu W. O. Schumanna, který v roce 1952 naměřil přirozené elektromagnetické pole Země (frekvence 7,8 Hz). Země funguje jako silná anténa, která vysílá vlny na naměřené frekvenci, a tyto vlny prostupují celou naší planetou. Později se ukázalo, že také lidské tělo (naše elektromagnetické pole) pracuje na stejné frekvenci.

JAK POUŽÍVAT A NOSIT B2BALANCE™ NÁRAMEK?

Doporučujeme vybrat si správnou velikost náramku, nejlépe o 1cm větší než jen vaše zápěstí. Měli byste být schopni dát svůj ukazováček mezi náramek a zápěstí, aniž by se náramek natáhnul. Při nasazování a sundávání se snažte vyhnout překroucení náramku. Nenatahujte náramek více, než jen nutné, abyste ho nasadili na ruku. Vyhněte se častému a silnému odírání, tření, překrucování a přímého kontaktu s parfémem, alkoholem a ostrými předměty. Správným používáním zvyšujete životnost náramku.

Čištění: Jemně umyjte náramek sprchovým gelem nebo mýdlem a vodou. Balanční náramky vyrobené z černého silikonu doporučujeme čas od času umýt mýdlem a natřít tělovým mlékem nebo krémem. Odstraníte tak z náramku nečistoty a zároveň oživíte černou barvu.

Dostupné velikosti:

XS 160 mm

S 175 mm

M 190 mm

L 205 mm

XL 220 mm

PRO KOHO JE VHODNÝ NÁRAMEK B2BALANCE™?

Náramky B2BALANCE™ jsou založeny na přírodních technologiích a vyrobeny z eco-friendly materiálů. Proto naše náramky mohou nosit všichni od dětí až po seniory.

ORIGINÁLNÍ MAGNETICKÝ NÁRAMEK B2BALANCE™

Magnetická terapie je přirozený způsob, jak ulevit od bolesti, obnovit energii a zlepšit spánek. Magnety zlepšují krevní oběh a okysličení krve v určité oblasti organismu. Zvýšený průtok krve pomáhá k úlevě od bolesti a ztuhlosti, zvláště, jsou-li vaše klouby, záda, nebo svaly oteklé nebo po zranění. Díky magnetům dostává naše tělo elektromagnetickou rovnováhu přirozenou cestou. Magnetické šperky pomáhají udržovat rovnováhu a posilují energii.

POZITIVNÍ ÚČINKY

Shamballa náramky se skládají z magnetických a hematitových kamenů a křišťálových korálků.

Péče a čištění: Korálky jsou vyrobené z barevných krystalů, a proto nesmí přijít do kontaktu s vodou. Magnetické šperky nejsou vhodné pro osoby se zabudovaným kardiostimulátorem a těhotné ženy. Nedoporučujeme nosit magnetické šperky na ruce společně s hodinkami.

B2Balance Lifestyle
Instagram